O nás

Nie sme len obchod, či predajňa. Sme miestom, kde sa z mužov stávajú elegáni, exkluzivita má svoje pomenovanie a jedinečné chvíle v živote majú nášivku Paco Romano. Náš personál je Vám plne k dispozícii. Poradí s vhodným výberom, aby ste sa cítili nielen jedinečne, ale aj komfortne a pohodlne. Nemusíte riešiť najnovšie trendy, kombinácie, vzory alebo vhodnosť materiálov. To nechajte kľudne na nás. Všetky naše výrobky predstavujú najvyššiu kvalitu Európskeho krajčírstva a pri ich výrobe kladieme dôraz na každý detail. My Vám s radosťou poradíme a necháme vďaka naším oblekom a doplnkom vyniknúť presne to, čo Vás najviac vystihuje.

História

Na prelome 19. a 20. storočia vstúpil na svet oblek, ktorý poznáme aj dnes. V tej dobe bol považovaný za menej formálne pánske oblečenie, narozdiel od dnešnej doby, keď je oblek tým najformálnejším kúskom v šatníku muža. Aj odievanie má svoju históriu a trendy, ktoré ju sprevádzajú. Paco Romano je od jeho založenia jedným z trendsetterov pánskeho oblečenia a štýlu výnimočných chvíľ. V roku 1999 sme otvorili našu prvú predajňu a stali sa tak súčasťou Vašej vlastnej histórie odievania.

Naše produkty

Našu ponuku tvorí celá škála pánskeho oblečenia, ktorá je nielen elegantná, ale aj praktická. Obleky, saká, sezónne kabáty, nohavice, kravaty, či iné pánske doplnky tvoria len časť štýlovej ponuky výrobkov. Kvalitné materiály, dokonalé strihy a prijateľná cena charakterizujú našu značku.