SÚŤAŽ O EXOTICKÚ DOVOLENKU PRE DVE OSOBY!

Čo môžete vyhrať?

Zapojením sa do súťaže o fantastický letný oddych s Paco Romano môžete vyhrať letnú leteckú dovolenku v exotickej destináci pre dve osoby. Nechajte sa ohúriť bielym pieskom, priezračnou vodou aj vysoko sa týčiacimi palmami. K tomu skutočne špičkové ubytovanie a výborná kuchyňa. Neváhajte a začnite súťažiť!

Ako sa zapojiť?

1. Zakúpte si akýkoľvek oblek v minimálnej hodnote 269 Eur v predajni Paco Romano v OC Atrium Optima Košice.
2. Vyplňte losovací lístok, ktorý dostanete pri pokladni.
3. Vhoďte Váš vyplnený losovací lístok do osudia.
Potom stačí už len sledovať našu webovú stránku, facebook alebo instagram, kde sa dozviete meno výhercu. Prajeme Vám veľa šťastia a tešíme sa na Vašu návštevu.

Ako to bude prebiehať?

Súťaž prebieha v termíne od 01.06.2022 do 31.08.2022. Zapojiť sa do nej môžu všetci zákazníci, ktorí si počas trvania súťaže zakúpia akýkoľvek oblek z nášho sortimentu v predajni Paco Romano OC Atrium Optima v minimálnej hodnote 269 Eur. Každý zákazník, ktorý splní podmienky súťaže obdrží losovací lístok, ktorý následne vyplní a vhodí ho do osudia. Žrebovanie bude prebiehať losovaním. Počas žrebovania bude vylosovaný jeden výherca exotickej dovolenky z celkového počtu losovacích lístkov v osudí. Výherca bude zverejnený na tejto webovej stránke a následne kontaktovaný telefonicky.

Fotografie použité na propagačných materiáloch a tejto internetovej stránke sú ilustračné.

Podmienky súťaže