Súťaž o wellness pobyt v Grandhoteli Praha ****, Tatranská Lomnica

Čo môžete vyhrať?

Súťaž o dva wellness pobyty v nádhernom Grandhoteli Praha Tatranská Lomnica. Počas pobytu si užijete okrem čerstvého vzduchu aj luxusné prostredie 4-hviezdičkového hotela a wellness. Pobyt zahŕňa ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci, raňajky formou švédskych stolov v hotelovej reštaurácii. Okrem toho máte možnosť zrelaxovať vo wellness centre Grand Mountain Spa, ktoré je perlou hotela. Môžete sa tešiť na infra a bio saunu, alebo tradičnejšiu parnú či fínsku saunu. Myseľ aj telo sa dokonale uvoľnia v oddychovej zóne, kde svietia soľné lampy a popíja sa pravá tatranská voda, v ktorej sa rozpúšťajú polodrahokamy.

Ako sa zapojiť?

1. Zakúpte si akýkoľvek oblek, dlhé šaty alebo nakúpte doplnky v minimálnej hodnote 179 Eur v predajni Paco Romano v OC Atrium Optima Košice.
2. Vyplňte losovací lístok, ktorý dostanete pri pokladni.
3. Vhoďte Váš vyplnený losovací lístok do osudia.
Potom stačí už len sledovať našu webovú stránku, facebook alebo instagram, kde sa dozviete mená výhercov. Prajeme Vám veľa šťastia a tešíme sa na Vašu návštevu.

Ako to bude prebiehať?

Súťaž pozostáva z dvoch súťažných kôl a prebieha v termínoch od 01.12.2018 do 31.01.2019 (prvé kolo) a od 01.02.2019 do 28.02.2019 (druhé kolo). Zapojiť sa do nej môžu všetci zákazníci, ktorí si počas trvania súťaže zakúpia akýkoľvek oblek, dlhé spoločenské šaty alebo doplnky z nášho sortimentu v predajni Paco Romano OC Atrium Optima v minimálnej hodnote 179 Eur. Každý zákazník, ktorý splní podmienky súťaže obdrží losovací lístok, ktorý následne vyplní a vhodí ho do osudia. Žrebovanie bude prebiehať dva krát: 1. termín žrebovania bude 02.02.2019, 2. termín žrebovania bude 02.03.2019. Počas žrebovania bude vylosovaný vždy jeden výherca wellness pobytu z aktuálneho počtu losovacích lístkov v osudí. Výhercovia budú zverejnení na tejto webovej stránke a následne kontaktovaní telefonicky.

Fotografie použité na propagačných materiáloch a tejto internetovej stránke vyhotovil Marek Hajkovský.

Podmienky súťaže